Зазначено, що активізація інвестиційного співробітництва та диверсифікація його напрямів у межах єврорегіонів, сформованих на кордоні між Україною та ЄС, значною мірою визначаються типом інвестиційного клімату не більше кожного з них. Доведено, що це зумовлено тим, що особливості інвестиційного клімату визначають значущість інвестиційних проєктів, реалізуються у відповідних транскордонних регіонах, надають першочерговий вплив на пріоритетні напрями їх розвитку, а також забезпечують наявність позитивних стимулів для чинних інвесторів щодо роботи на транскордонному ринку.
- Бугла Н. М. Польща та Україна у Європейській політиці сусідства. URL: www.nbuv._gov.ua/portal/Soc_Gum/Gileya/2010_42/.../ I15_doc.pdf.
- Гоблік В. В. Особливості формування та удосконалення інвестиційного клімату транскордонних регіонів у контексті євроінтеграції // Інвестиції: практика та досвід. 2013. № 9.
- Захарін С. В. Міжнародний досвід регулювання інвестиційної та інноваційної діяльності та можливості його використання в Україні. URL: http://vlp.com.ua/node/800/.
- Регіони України : проблеми та пріоритети соціально-економічного розвитку : монографія / З. З. Варналій, А. І. Мокій, О. Ф. Новікова; за ред. З. З. Коростень. К. :Знання України, 2005. 497 с.
- Інвестиційний клімат у Німеччині / Polish Information and Foreign Investment Agency Invest in Poland Офіційний Website. URL: www.paiz.gov.pl/ files/?id_plik=_15298.