3D друк

ЕВОЛЮЦІЯ МЕТОДІВ ШВИДКОГО ЗВЕДЕННЯ СПОРУД

У статті досліджується еволюція методів швидкого зведення будівель, починаючи від традиційних технік і закінчуючи сучасними інноваційними технологіями. Сьогодні більшість людей надають перевагу будинкам, побудованим традиційним способом, однак ця тенденція змінюється через все більшу популярність збірних конструкцій. Це зумовлено економічною ефективністю та швидкістю зведення таких будівель. Дослідження включає аналіз літературних джерел і практичні відвідування будівельних майданчиків, що надає детальне розуміння того, як сучасні технології трансформують будівельну індустрію.

РОЗРОБЛЕННЯ ЩІЛЬНОНАПОВНЕНОЇ НИТКИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ В ТЕХНОЛОГІЇ MFDM

У статті описано дослідження, у ході якого було розроблено нитку з високим наповненням порошком сплаву Co-Cr-Mo, процес 3D-друку, а також деградацію та спікання виготовлених зразків. Вони показують вплив з’єднання на кінцеву структуру матеріалу. Дослідження, представлені в цій статті, дозволяють нам оцінити взаємозв’язок між розміром частинок металевого порошку та поверхнею та внутрішньою структурою готового агломерату. Аналіз матеріалів дає змогу виробляти та друкувати високонаповнені нитки за технологією MFDM.

ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕРОБКИ ПОЛІЛАКТИДНИХ КОМПОЗИТІВ З ВИКОРИСТАННЯМ В 3D ДРУЦІ. ОГЛЯД.

Проаналізовано найпоширеніші адитивні методи переробки полілактидних матеріалів. Звернена увага на особливості методів селективного лазерного спікання, стереолітографії та  моделювання методом пошарового наплавлення, а також на переваги і недоліки під час використання біодеградабельних матеріалів, зокрема полілактидних. Обґрунтовано підходи до розроблення композиційних матеріалів на основі полілактиду з додатками різної природи та їхні технологічні і експлуатаційні характеристики